Sprawni Aktywni Zdrowi

Wszystkich seniorów (+55) , którzy lubią spędzać czas aktywnie, zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Sprawni Aktywni Zdrowi”. W ramach projektu możecie wziąć udział w:

  1. Zajęciach z aktywności fizycznej w terenie i na sali. Zajęcia będą poświęcone różnym formom aktywności, a ich prawidłowego przebiegu pilnować będzie ekspert. W ramach tych spotkań będziecie mogli wziąć udział w np. nordic walking, joga, pilates.
  2. Warsztatach teoretycznych o zdrowiu, które na zmianę prowadzić będą ekspert oraz inni seniorzy. A może właśnie Ty masz pomysł na temat takiego spotkania i zechcesz je poprowadzić. Tematyka tych spotkań będzie dopasowana do potrzeb seniorów. Porady będą praktyczne i od razu będzie można je wprowadzić do życia.Jak wziąć udział w projekcie?
    Wystarczy się do nas zgłosić, a możliwości jest kilka.1) Telefonicznie: 603811156
    2) Mailowo: aktywni.eu@op.pl
    3) Osobiście: ul. Sienkiewicza 55

    Warunkiem do tego, by wziąć udział w projekcie, jest wypełnienie krótkiego formularza, który dostępny jest TUTAJ. Formularz możecie otrzymać również u nas w biurze.Działanie „Sprawni Aktywni Zdrowi” jest finansowane ze środków Unii Europejskiej.