Jak radzić sobie ze stresem?

Czy zastanawialiście się kiedyś, skąd bierze się ten niepokojące uczucie stresu, które towarzyszy nam w codziennym życiu? A może poszukujecie skutecznych sposobów, aby stawić mu czoła i przejąć kontrolę nad swoim samopoczuciem?

Warsztaty „Jak radzić sobie ze stresem” są właśnie dla Was! Razem z nami odkryjecie tajniki rozumienia i identyfikowania źródeł stresu wśród młodzieży, a także zdobędziecie praktyczne narzędzia i strategie, które pozwolą Wam efektywnie zarządzać stresem.

Nie martwcie się, jeśli nie uda Wam się uczestniczyć w naszych działaniach osobiście, będziemy załączać materiały z zajęć, aby każdy miał dostęp do ważnych treści.

Celem warsztatów jest zwiększenie świadomości uczestników na temat źródeł stresu wśród młodzieży oraz zaprezentowanie praktycznych sposobów radzenia sobie z nim. Podczas tych warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania stresem, co przyczyni się do poprawy ich ogólnego samopoczucia i zdrowia psychicznego.

Celem naszego projektu „Houston, mamy problem, czyli debata o problemach młodzieży” jest zwiększenie świadomości wśród młodych ludzi na temat sposobów wspierania zdrowia psychicznego.