„Seniorze, na zdrowie!” – podręcznik z ćwiczeniami

„Rady oraz Magiczne piątki, czyli zestawy ćwiczeń na każdy dzień”

Korzyści płynące z aktywności fizycznej są niezaprzeczalne. Regularne ćwiczenia mogą przyczynić się do zahamowania różnych chorób, poprawy krążenia krwi, zwiększenia sprawności fizycznej i umysłowej oraz ogólnego samopoczucia.
Część pierwsza publikacji skupia się na udostępnieniu rad i dawki wiedzy na temat aktywności fizycznej. Część druga naszej publikacji to Magiczna Piątka – innowacyjny program ćwiczeń składający się z pięciu zestawów po pięć ćwiczeń, które można wykonać w zaledwie pięć minut każdy. To kompleksowy zestaw ćwiczeń, który skupia się na różnych obszarach treningowych, zapewniając kompleksowy trening całego ciała.

Zachęcamy do korzystania z naszej publikacji jako inspiracji i wsparcia w prowadzeniu aktywnego i zdrowego trybu życia.

Niech Magiczna Piątka stanie się integralną częścią Państwa codziennej rutyny, pomagając w utrzymaniu kondycji fizycznej, poprawie samopoczucia i cieszeniu się pełnią życia w późniejszym wieku.

INSTRUKCJA POBRANIA PODRĘCZNIKA:

https://drive.google.com/file/d/17cAPTlxMR0C-zczeJFmmMEJCDkT2VRW2/view?usp=sharing

Projekt „Seniorze, na zdrowie” o numerze 2023-1-PL01-ESC30-SOL-000136308 jest finansowany przez Unię Europejską, w ramach programu Europejskiego Korpusu Solidarności. 

„Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają
poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności”.