Piknik urodzinowy 10 Łódzkich Senioraliów – happening

Serdecznie zapraszamy do udziału w Pikniku urodzinowym 10 Łódzkich Senioraliów w dniu 24 maja w godzinach 11-14.00 na terenie Aquapark Fala, przy ul. Unii Lubelskiej 4, podczas którego Stowarzyszenie Aktywni eu. w ramach projektu „Seniorze, na zdrowie” organizuje warsztaty z nordic walking, warsztaty z rękodzięła oraz pokaz robotyki.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty Nordic Walking konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie. Zgłoszenia przyjmowane będą pod numerem telefonu: 509 798 490 Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w happeningu jest bezpłatny.

Projekt „Seniorze, na zdrowie” o numerze 2023-1-PL01-ESC30-SOL-000136308 jest finansowany przez Unię Europejską, w ramach programu Europejskiego Korpusu Solidarności. 

„Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają
poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności”.