Wydarzenie upowszechniające w ramach projektu DL Trainers’ Development Path

Dnia 11 grudnia 2019 roku odbyło się pierwsze wydarzenie upowszechniające w ramach projektu DL Trainers’ Development Path.
Wydarzenie miało na cel prezentację projektu „DL Trainers 'Development Path”. Zaprezentowany został podręcznik wraz z materiałami w wersji angielskiej i polskiej. Są to materiały dla tych, którzy chcieliby nauczyć innych, jak korzystać z internetowych narzędzi lub programów edukacyjnych. Na początku wydarzenia upowszechniającego zaprezentowaliśmy ideę projektu w formie krótkiego filmiku (stworzonego w PowToon), obecne rezultaty projektu oraz nasze cele na przyszłe miesiące.
Następnie skupiliśmy się na narzędziach, które mogą być przydatne dla trenerów i nauczycieli, którzy marzą, aby ich lekcje były bardziej interaktywne dla słuchaczy i uczestników. Mam nadzieję, że zainspirowaliśmy Cię do wypróbowania takich narzędzi, jak min. Zoom, Kahoot, Padlet, aplikacje edukacyjne:)
Dziękujemy za udział. Uczestnikom życzymy powodzenia w korzystaniu z nowych narzędzi w procesie nauczania innych. ? To był świetny czas na wymianę pomysłów i obserwacji 🙂

#ErasmusPlus #AdultEducation #longlifelearning